Ohlasy.

Tato sekce je zcela prostá jakýchkoliv fikcí. Podobnost s reálnými ději, místy  a osobami není náhodná. Vše, co je zde napsáno, se opravdu stalo. Ke zveřejnění dochází zásadně se souhlasem všech zúčastněných.

Výprask v temných garážích obchodního domu.

Auto zaparkované v temné garáži starého obchodního domu ze sedmdesátých let. Prostředí, jak z hororu. Netradiční prostředí pro výprask na žádost mladé dámy.

První výprask.

Čeká  na určeném místě  v pěkném letním odpoledni 2018. Trochu nervozně. Upravená podle  pravidel. Štíhlá milá dívka s upleteným copem, podle postavy možná tanečníce nebo gymnastka.

První výprask

Z deníku služky Lucie.

Následující text popisuje několikadenní konsensuální BDSM akci. Případným následovníkům, především na top straně  bych rád vzkázal, že tvrdost akce a délka jejího trvání není nutně měřítkem kvality. Nepodceňujte psychické a fyzické možnosti protějšku. Podobně dlouhé akce jsou vyhrazené pro opravdové spankingové gurmány na obou stranách. Výhodou podobných akcí je maximální reálnost děje. Ideálně zasazená do dobového rámce bez vymožeností moderní doby.
 

PF 2016

Slečna Barbora, 22 let, studentka.

V přiloženém textu najdete popis obyčejného vejřezu za špatné studijní výsledky. Slečna B. je pohledná 22-letá drobná zrzka.  Předem si vymínila, že si zaslouží výprask, ale nechce při něm být nahá. Tento drobný ústupek jsem jí slíbil. Musím ocenit, že z něj neslevila ani v situaci, kdy měla možnost výhodu tenkých červených kalhotek a černé košilky vyměnit za posledních pět minut klečení na dřevěné podlaze, které jí tou dobou již viditelně stálo hodně přemáhání. 
Proč jsem slevil z klečení na hrachu, jak se z textu dozvíte, mělo svůj pragmatický důvod, který se nehodí ke zveřejnění. 
Tělesné trestání studentek humanitních oborů má jedno zajímavé specifikum. Dělá jim problémy počítání do 25, čímž se počet ran, které dopadnou na jejich pozadí, nezanedbatelně zvyšuje. 
Protože preventivní výprask nesplnil zcela svůj účel, slečnu B. čeká výprask rákoskou. Tentokrát již nez jakýchkoliv omezení. 
 

 

Slečna Zuzana, 24 let, studentka.