Exemplární tresty

Je pro tebe obyčejný výprask málo? Toužíš po mimořádném zážitku? Přihlaš se o exemplární trest.

Výprask rákoskou.

Velmi citelná forma výprasku. Minimální počet ran 25. Trestaná je nahá, připoutaná k dřevěnému vehementu, aby nenarušovala průběh exekuce.

Dvojítý řemen.

Citelný výprask koženým řemenem v rychlém rytmu, udílený dvěma muži současně. Trestaná je nahá, připoutaná k dřevěné lavici. Minimální počet ran 50. Pocit studu je zvýšený nahotou a ponížením před dvěma muži.

Opisování.

Tradiční školní trest. Trestaná musí opsat 100x zadaný text. Inkoustem, krasopisně a bez chyb. V průběhu opisování má na sobě školní uniformu nebo je při zostřené variantě zcela nahá.

Nucené práce.

Nevšední zážitek pro ty, které v představách láká vězeňské prostředí. Dvacetčtyři hodin těžké fyzcké práce a služby na venkově. K jídlu a pití jen  voda a suchý chléb. Na mytí jen studená voda. Na noc uvězněná v samostatné místnosti v poutech.

Podmínky:

Exemplární tresty jsou přísné, ale s ohledem na rozum a zdraví. K exemplárnímu trestu se přihlaš emailem s uvedením zvoleného trestu nebo prohřešku, za který má být trest udělen, výšky, váhy,  zasláním fotografií v prádle z čela a z boku.